TJ Slavoj Stod - TJ Družstevník Vstiš      2:4 (2:1)

Branky - 11. Lihm D., 30. Výrut - 40. a 85. Vodička O., 59. a 78. Karafiát

Sestava - Kanta - Múčka (31. Behenský, 71. Výrut), Kalný (60. Lihm D.), Pešek, Vlk (58. Terber M.) - Antoš (46. Koča),
               Lihm D. (46. Fabián, 80. Bilik), Bilik (46. Múčka), Výrut (58. Antoš) - Tlustý, Terber M. (46. Kastelic)

Trenéři - Roman Snášel, Václav Honal

Komentář k zápasu:
Hosté nastoupili pouze s deseti hráči, ale po pár minutách jejich počet doplnil na jedenáct náš Karafiát. V první půli jsme měli více ze hry a v 11. a 30. minutě jsme se ujali dvougólového vedení po Lihmově pěkné střele z dálky a Výrutově zakončení tváří v tvář brankáři. Ve 40. minutě jsme Vstiši hrubou chybou umožnili snížit. Po změně stran se nám příliš nedařilo. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale proměnit jsme je nedokázali. Naopak soupeř byl efektivní a těžil z našich zaváhání. Do konce utkání se mu povedlo otočit skóre až na 2:4, když dvě branky zaznamenal Karafiát.

Gól Stoda na 1:0

Gól Stoda na 2:0

Gól Vstiše na 2:1

Gól Vstiše na 2:2

Gól Vstiše na 2:3

Gól Vstiše na 2:4